Frank Underwood karakteriyle dikkat çeken Kevin Spacey, şimdi de Nine Lives filminde bir kediyi canlandıracak

Tecrübeli oyuncu Kevin Spacey şimdi de Nine Lives filminde bir kediye dönüşüyor. Bu ilginç film için bir fragman yayımlandı.

Özellikle Man in Black filmleriyle tanınan Barry Sonnenfeld‘in yöneteceği filmde şimdiye kadar farklı birçok karaktere hayat veren Kevin Spacey yer alıyor. Son zamanlarda House of Cards dizisiyle dikkat çeken oyuncu daha önce Moon, American Beauty, L.A. Confidential ve The Usual Suspects filmleriyle akıllarda yer etmişti. Şimdiyse Nine Lives filminde kediye dönüşen bir iş adamına hayat verecek. Bu yeni komedi filmi dünyaca ünlü bir milyoner olan Tom Brand‘in iş kolikliği yüzünden cezalandırılmasıyla başlıyor. Kızı Rebecca‘ya 11. yaş hediyesi olarak aldığı kedinin bedenine hapsoluyor. Bu gelişmeyle birlikte ayıracak zaman bulamadığı ailesini daha yakından tanıyor. Aile olmanın ne demek olduğunu anımsıyor.

Mr.Fuzzypants ismindeki kediyi sevilen oyuncu Kevin Spacey seslendiriyor. Ona Jennifer Garner, Christopher Walken, Robbie Amell, Teddy Sears, Malina Weissman gibi ünlü isimler eşlik ediyor. Filmin senaryosunuysa Matt Allen, Dan Antoniazzi, Gwyn Lurie, Ben Shiffrin ve Caleb Wilson birlikte kaleme aldı.

Amerika ve İngiltere‘de 5 Ağustos‘ta vizyona girecek olan Nine Lives‘in ülkemizdeki gösterim tarihi henüz belli değil. Bu eğlenceli filmin fragmanını aşağıda bulabilirsiniz.