Kit Harington

Haziran ayının başında Kit Harington’ın Call of Duty: Infinite Warfare’de rol alacağı ortaya çıkmıştı. Şimdi sevilen oyuncunun sette görüntüleri internette paylaşıldı.

Kit Harington hepimizin hayatına HBO’nun çok konuşulan dizisi Game of Thrones ile girdi. Burada Jon Snow karakteriyle karşımıza çıktı. Özellikle beşinci sezon finalinin ardından Jon’un akıbeti sıkça gündeme geldi. Herkes bu karakterin yaşayacağına inanıyordu, öyle de oldu. Tüm bu olaylar yaşanırken Kit Harington’ın sakallarını kesmesi yeni bir projede yer alacağının ilk sinyallerini verdi. Herkes merakla yeni bir film haberi beklerken, oyuncunun Call of Duty: Infinite Warfare oyununda izleyici karşısına çıkacağı açıklandı. Tabii güzel haberler bununla da sınırlı değildi. Oyunda Harington’ın yer aldığı sahneleri ünlü yönetmen Guy Richie’nin çekeceği bilgisi özellikle dikkat çekiyordu. Sevilen yönetmen bu seriye olan ilgisiyle daha önce de gündeme gelmişti. Yakın zamanda da Call of Duty: Black Ops 2’nin fragmanını yönetmişti.

Bu Sefer Kötü Adam Olacak

Sonunda bir kitlenin merakla beklediği Call of Duty: Infinite Warfare oyununun çekimlerinden ilk fotoğraflar paylaşıldı. Bu karelerin tamamında karşımıza kötü adam olarak çıkmaya hazırlanan Harington yer alıyor. Gerçek bir insanı baz alarak oyunların nasıl hazırlandığına dair az da olsa fikir sahibi olmamızı sağlıyor. Oyuncu etrafını çeviren kameralar tarafından her açıdan görüntüleniyor.

Şimdilik merakla beklenen Call of Duty: Infinite Warfare oyununun ne zaman piyasa sürüleceği bilinmiyor ancak fotoğraflar heyecan yaratmayı başarıyor.

Kit Harington

Kit Harington