Bu sene The CW kanalında ekrana gelmeye başlayan Legends of Tomorrow kadrosuna bir kahramanı daha eklemeye hazırlanıyor. Bu yeni isim kendi animasyon dizisine sahip Vixen olacak.

Bildiğiniz gibi The CW kanalı DC çizgi romanlarından uyarlanan birçok diziye ev sahipliği yapıyor. Bu yapımlar arasında Arrow, The Flash, DC’s Legends of Tomorrow, Supergirl ve Vixen’in animasyonu yer alıyor. Vixen aslında The CW’nun internet hizmeti üzerinden izleyicilerle buluşuyor ancak buna rağmen ilgi görmeyi başardı. Bu karakteri animasyon dizide Megalyn E.K. seslendiriyor. Hatta aynı oyuncu daha sonra Arrow dizisinde de karaktere hayat verdi. Şimdi de bu kadın kahramanı DC’s Legends of Tomorrow dizisinde göreceğiz.

Fakat burada gördüğümüz Vixen alıştığımızdan biraz farklı olacak. Başka projelerde çalışmak üzere anlaşmış olan ve bu sebeple programı yoğun olan Megalyn E.K. karakteri canlandırmaya devam etmeyecek. Onun yerine farklı bir oyuncu karaktere hayat verecek. Peki bu değişiklik hikaye içinde ne şekilde açıklanacak? Bildiğiniz üzere DC’s Legends of Tomorrow dizisi zaman yolculuğu üzerine kurulu olmasıyla dikkat çekiyor. Hatta ilk sezonda Green Arrow’un yaşlı halini görme fırsatı yakalamıştık. Vixen için de benzer bir çözüm üretildi. Karakterin daha olgun haliyle diziye katılmasına kararlaştırıldı. Böylece gelecekten gelen, daha yaşlı bir kahraman göreceğiz. Vixen’in animasyon dizisinde Megalyn E.K. seslendirme yapmaya devam edecek. Böylece karakterin hem geçmişteki, hem de gelecekteki halini izleyebileceğiz.

Şimdilik Vixen’in ne şekilde Legends of Tomorrow’a dahil edileceği ya da karakteri kimin canlandıracağı bilinmiyor.