Zaman yolculuğu konseptine komedi çerçevesinden yaklaşan Making History, 11 Eylül’den itibaren her hafta pazartesi günleri iki bölüm üst üste 20.15’te FoxLife’ta olacak.

Yanlışlıkla Geçmişi Değiştiren Adam

Massachusetts’de bir okulda sıradan bir görevi olan Dan, şans eseri zaman yolculuğunu keşfeder. 1700’lü yıllarda tanışıp aşık olduğu kadını yeniden görmek için zamanda geri gider. Şimdiki zamanda kimse tarafından anlaşılmayan, endişeli ve mutsuz bir karakter olan Dan, 18. yüzyılda günümüzden şarkı sözleri ve şiirlerle kadınları tavlayan, espirili tavırlarıyla herkes tarafından sevilen bir adama dönüşür. Ancak geçmişte yaptıklarıyla şimdiki zamanı değiştirdiğinin farkında değildir. Aşık olduğu kadının Amerikan Devrimi’nin lideri Paul Revere kızı olduğunu bilmeyen Dan, Paul’un meşhur yolculuğuna çıkmasını geciktirerek belki de Amerikan Devrimi’nin hiç gerçekleşmemesine sebep olacaktır.

Başrollerinde Leighton Meester ve Adam Pally’nin yer aldığı yeni komedi Making History, 11 Eylül’den itibaren her hafta pazartesi günleri iki bölüm üst üste 20.15’te FoxLife’ta ekrana gelecek.