maltepe park

Müzikseverleri sevdikleri müzisyenlerle bir araya getiren Maltepe Park Alışveriş Merkezi açık hava konserlerine devam ediyor. AVM, 26 Ağustos’ta Kalben’i, 27 Ağustos’ta Ceyl’an Ertem’i, 02 Eylül’de Rubato’yu ve 03 Eylül’de Suzan Kardeş’i sahnesinde ağırlamaya hazırlanıyor.

2016 yılının Şubat ayında, kendi adını taşıyan ilk albümü, çıktığı gün itibarıyle iTunes albüm Listesi’ne 1 numaradan girerek büyük bir başarıya imza atan Kalben, hali hazırda albüm tanıtım konserleri için Türkiye’yi dolaşırken; 26 Ağustos Cuma akşamı Maltepe Park’ta sevenleri ile biraraya gelecek.

Ceyl’an Ertem şimdiye kadar karşımıza Soluk (2010), Ütopyalar Güzeldir (2012), Amansız Gücenik (2014), Yuh (2015) albümleri ile çıktı. Her geçen gün dinleyici kitlesini arttırarak müzikal yolculuğuna devam eden Ertem 27 Ağustos Cumartesi gecesi Maltepe Park Açık Hava’da olacak.

Fatih Ahıskalı, Özer Arkun, Göksun Çavdar ve Eralp Görgün bir müzik cümlesinde temponun serbest bir anlayışla hızlandırılıp, yavaşlatılması anlamına gelen yani ritmik bir özgürlüğü ifade eden “Rubato” kelimesinin sahnede doğduğunu, performanslarında gösteriyorlar. 02 Eylül Cuma gecesi, müzikle, aşkla, muhabbetle Maltepe Park sahnesinde olacaklar.

Konserler Eylül Ayına Kadar Devam Ediyor

Suzan Kardeş, repertuarında Türk Sanat Müziği ve Türkçe sözlü popüler bilinen şarkılar dışında; Boşnakça, Arnavutça, Hırvatça, Makedonca, Sırpça ve Roman şarkılar ile de sahnede dinleyenleri ile buluşuyor. Albümlerinde tüm bu dillerde şarkılar söyleyen Suzan Kardeş kendi deyimiyle; “Ben ayrılanları kendimce şarkılarımla birleştirdim” diyor. Dinamik sahne performansı ve geniş repertuarı ile tam bir sahne kadını olan Suzan Kardeş, 03 Eylül Cumartesi akşamı Maltepe Park Alışveriş Merkezi’nde vereceği konserle sevenleriyle buluşacak.

Maltepe Park, Esenkent metro durağı çıkışında yer alıyor. Kalben, Ceyl’an Ertem, Rubato ve Suzan Kardeş konserleri ücretsiz olup, tüm konserler 21.00’da başlayacaktır.