Başrollerini Christopher Meloni ve Bruce Willis gibi isimlerin paylaştığı Marauders isimli aksiyon filminden ilk tanıtım izleyicilerle paylaşıldı.

Tanıtımıyla ilgi uyandıran bu yapımın yönetmen koltuğunda Steven C. Miller oturuyor. Miller daha önce yönettiği Automaton Transfusion (2006), The Aggression Scale (2012), Silent Night (2012) ve Extraction (2015) filmlerle tanınıyor. Senaryoyu ise Michael Cody ve Chris Sivertson ikilisi birlikte kaleme aldı.

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi Marauders’in başrollerini Christopher Meloni ve Bruce Willis paylaşıyor. Meloni uzun yıllar boyunca NBC kanalında ekrana gelen Law & Order: Special Victims Unit dizisinde rol aldı. Kısa bir zaman önce de diziden ayrıldı. Şimdi farklı bir rolle cinayet mahaline geri dönüyor. Şimdi de karşımıza Ajan Jonathan Montgomery rolüyle çıkıyor. Filmde yaptıklarını takip etmesi cidden zor olan bir grup banka soyguncusu ortaya çıkıyor. Büyük bankalardan birini hedef alıyor. Burada büyük yankı uyandıran bir cinayete sebep oluyorlar. FBI ajanı Montgomery bu azılı suçluların peşine düşüyor. Ancak onları kovalarken yaptıkları soygunların farklı bir sebebi olabileceğini keşfediyor. Araştırdıkça işin altından beklenmedik şeyler çıkıyor. Bruce Willis de burada büyük bankanın başındaki isim olarak karşımıza çıkıyor.

Meloni ve Willis’in yanı sıra filmde Dave Bautista, Adrian Grenier, Lydia Hull, Tyler Jon Olson, Christopher Rob Bowen, Chris Hill ve Tara Holt gibi oyuncuları görüyoruz.

Marauders, 1 Temmuz’dan itibaren Amerika’da vizyona girecek. Aynı zamanda seç – izle platformlarında izleyicilerin beğenisine sunulacak. Filmin ülkemizde ne zaman gösterime gireceğiyse belli değil.