Harley Quinn ile akıllarda ve gönüllerde yer eden Margot Robbie yakında tarihi bir yapımla karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Mary Queen of Scots filminden paylaşılan ilk fotoğraflar oyuncunun bambaşka bir yüzünü göreceğimizi müjdeler gibi…

Mary Queen of Scots tarih arenasının iki önemli kadın hükümdarını merkezine alıyor. İskoçya Kraliçesi Mary ile İngiltere Kraliçesi Elizabeth’in mücadelesini ekrana taşıyor. Hatırlarsanız bu konu daha önce The CW dizisi Reign tarafından da ele alınmıştı. Mary Queen of Scots ise oyuncu kadrosunun yanında yüksek bütçeli bir proje. Yani tam anlamıyla bir tarihi film olarak karşımıza çıkacak.

Hikayenin ana kahramanı diyebileceğimiz İskoçya Kraliçesi’ne Saoirse Ronan hayat veriyor. Margot Robbie ise dünya tarihinin önemli oyuncularından Kraliçe Elizabeth’i canlandırıyor. Seçilen isimlerin rolleri için uygun olup olmadığını sorgulasam da, bu filmi heyecanla beklediğimi söyleyebilirim. Paylaşılan fotoğraflar da merakımızı körükler cinsten. Margot Robbie ilk kez kızıl saçlarıyla ve tarih kokan kıyafetleriyle poz veriyor. Onun nasıl bir Kraliçe Elizabeth olduğunu görmek için ise 2 Kasım’a kadar beklememiz gerekiyor.