Marvel çizgi romanlarından uyarlanan yapımların olmazsa olmaz bir şeyi varsa o da Stan Lee sürprizi. Tüm dizi ve filmlerde mutlaka birkaç saniye görünen çizgi roman efsanesi son olarak Marvel’s Runaways’e de el atacak.

Kısaca bahsetmek gerekirse Runaways’in hikayesi 2003 senesinde çıkan aynı isimli çizgi roman serisine dayanıyor. Oldukça farklı karakterleri ve ilgi alanları olan altı genç, ailelerinin aslında korkunç insanlar olduğunu öğreniyorlar. Los Angeles bölgesinde hüküm süren aileleri düzenledikleri gizli seromoni ile genç bir kızı öldürüyor. Buna şahit olan çocukları kaçmaya karar veriyor. Bir yandan da ailelerinin yanlışlarını gün yüzüne çıkartmak için yemin ediyorlar.

İşte bu hikaye kısa bir süre önce televizyona taşındı. Tarzıyla dikkat çeken diziye Stan Lee konuk oluyor. Aslen bu karakterlerin yaratılmasında parmağı olmayan efsane isim şoför olarak birkaç saniyeliğine görünecek gibi duruyor. Bu sayede Stan Lee’nin tüm Marvel işlerinde görünmesi şartı da yerine geliyor.

Runaways’in yeni bölümleri salı günleri Hulu’da yayımlanıyor. Stan Lee sürprizinden paylaşılan görseli hemen aşağıda görebilirsiniz.