Game of Thrones‘ta Daenerys Targaryen karakteriyle gönlümüzde taht kuran Emilia Clarke’nın yeni film projesi olan Me Before You için yeni bir fragman yayımlandı.

Jojo Moyes‘in aynı isimli kitabından uyarlanan Me Before You’da başrolleri Emilia Clarke ve Sam Claflin paylaşıyor. Claflin, son yıllarda The Hunger Games serisiyle hayatımıza girmeyi başarmıştı. Onun haricinde de Love Rosie, Pirates of the Caribbean: On Stranger Tide gibi başarılı yapımlarla karşımıza çıktı. Emilia Clarke ise Terminator Genisys, Dom Hemingway ile başladığı sinema macerasına Me Before You ile devam ediyor.

Kitaptan beyaz perdeye aktarılan bu hikaye Will Traynor ve Lou Clark karakterlerinin etrafında dönüyor. Lou, hiçbir işte dikiş tutturamayan genç bir kadın. Artık ne yapacağını bilemeyen Lou, pek bilgi sahibi olmamasına rağmen hasta bakma işini denemeye karar veriyor. İlgileneceği adam ise Will. Geçirdiği kaza sonucunda tekerlekli sandalyeye mahkum olan bu adam yaşama sevincini yitirmiş durumda. Bu yüzden de kendisine altı aylık bir süre biçmiş. Bu sürenin sonunda hayatına son vermeyi planlıyor. Artık anlamsızlaştığını düşündüğü yaşamı Lou ile değişiyor. Başta pek iyi anlaşamayan bu iki insan zaman geçtikçe birbirine aşık oluyor. Böylece her ikisi için de hayatlarının farklı bir dönemi başlamış oluyor.

Bizler ağlatacağı şimdiden belli olan yapımda Emilia Clarke ve Sam Claflin’e harles Dance, Jenna Coleman, Matthew Lewis, Vanessa Kirby, Stephen Peacocke, Brendan Coyle ve Janet McTeer gibi isimler eşlik ediyor.

Thea Sharrock tarafından yönetilen Me Before You, Amerika‘da 3 Haziran‘da vizyona girecek. Filmin Türkiye’deki gösterim tarihiyse henüz bilinmiyor.