Bir kitap uyarlaması daha beyaz perdenin yolunu tuttu. Jojo Moyes‘in aynı isimli kitabından uyarlanan Me Before You filmi için ilk fragman geldi.

Game of Thrones‘ta Daenerys Targaryen karakteriyle gönlümüzde taht kuran Emilia Clarke, şimdi biraz daha farklı bir rolle karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Terminator Genisys, Dom Hemingway gibi yapımlarda da izlediğimiz oyuncu şimdi bir aşk filminde yer alıyor. Ona The Hunger Games serisiyle hayatımıza giren Sam Claflin eşlik ediyor. Claflin ayrıca Love Rosie, Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides ve Snow White and the Huntsman gibi filmlerde de rol almıştı.

İkili Will Traynor ve Lou Clark isminde iki karakteri canlandırıyor. Lou, genellikte bir işte dikiş tutturamayan bir karakter olmasıyla dikkat çekiyor. Çaresiz kalan genç kız, son olarak hasta bakma işini denemeye karar veriyor. Pek deneyimli olmadığı bu işin diğerleri gibi onu zorlamasını ve bunaltmasını bekliyor. Ancak bakacağı Will Traynor hayatını değiştiren kişi oluyor. Will, geçerli bir kaza sonucunda tekerlekli sandalyeli yaşama mahkum olmuş durumda. Bu şekilde yaşamaya da hiç niyeti yok. Bu yüzden ailesine altı aylık bir süre tanıyor. Bu sürenin sonunda hayatına son vermeyi planlıyor. Artık anlamsızlaştığını düşündüğü yaşamı Lou ile değişiyor. Başta pek iyi anlaşamayan bu iki insan zaman geçtikçe birbirine aşık oluyor. Böylece her ikisi için de hayatlarının farklı bir dönemi başlamış oluyor.

Jojo Moyes‘in kitabından beyaz perdeye aktarılan filmde Emilia Clarke ve Sam Claflin‘in yanı sıra Charles Dance, Jenna Coleman, Matthew Lewis, Vanessa Kirby, Stephen Peacocke, Brendan Coyle ve Janet McTeer gibi isimler rol alıyor. Filmin yönetmen koltuğundaysa Thea Sharrock oturuyor.

Yapımcılığını Warner Bros.’un üstlendiği film Amerika‘da 3 Haziran‘da gösterime girecek. Me Before You, Türk izleyicilerle ne zaman buluşacak henüz belli değil. Builgi çekici aşk filminden paylaşılan ilk fragmanı aşağıda bulabilirsiniz.