Geçtiğimiz aylarda izleyici karşısına çıkan Thor Ragnarok başarısıyla adından sıkça söz ettirdi. Fakat bunun yanında bir de film sonu bonus sahnesiyle aklımızı meşgul etmeyi başarmıştı. Sonunda teorilerin aslında gerçeği yansıttığı ortaya çıktı.

Önce biraz geçmişe dönelim ve bahsi geçen sahneyi hatırlayalım. Bu bonus anlarda Thor ve Loki, Asgardlıları kurtardıktan sonra dünyaya gitme kararları hakkında konuşuyordu. Loki geri dönmesinin probleme yol açabileceğini düşünüyordu. Tam bu sırada devasa bir geminin gölgesinde kaldılar. Olayların bu noktadan sonra Avengers Infinity War’a bağlanacağını düşündüğümüzden herkes Thanos’un gemisiyle karşılaştıklarını düşünüyordu. Fakat bu teoriyi destekleyecek bir kanıt bulunmuyordu. Ta ki şimdiye kadar.

Thor Ragnarok’un senaryo geçtiğimiz günlerde Marvel hayranlarıyla paylaşıldı. Senaryonun son sayfalarında bonus sahne de yer alıyor. Burada Thor ve Loki’nin Thanos’un savaş gemisiyle karşılaştığı ifade ediliyor. Böylece uzun süredir teori olarak kalan tahminlerin doğruluğu ortaya çıkıyor.