moderat

Zorlu PSM, Türkiye’de yılın en önemli müzik olaylarından birine ev sahipliği yapıyor! Son çalışmaları “III” ile yılın başarılı albümlerinden birine imza atan, elektronik müziğin en heyecan verici gruplarından Moderat geliyor. 11 Kasım’da Zorlu Performans Sanatları Merkezi Ana Tiyatro sahnesi üzerinde ayakta olacak! Biletler çok yakında satışa çıkacak.

Moderat dünyanın en önemli elektronik müzik sahneleri arasında bulunan Berlin’den çıktı. Grup Apparat ismiyle tanınan Sascha Ring ve Modeselektor üyeleri Gernot Bronsert ile Sebastian Szary’in ortak projesi. Hali hazırda elektronik müziğin yaratıcı ve üretken isimleri olarak tanınan üçlünün Moderat çatısı altında buluşması, bugüne kadar birbirinden başarılı 3 albüm ve 6 EP’ye hayat verdi.

Yeni Albüm Nisan Ayında Gelmişti

Minimal techno, house, bass, glitch, IDM ve electronica gibi tarzları kendi süzgecinden geçiren Moderat, dünyanın en önemli sahnelerinde kapalı gişe konserler veriyor; en büyük festivallerde ise geniş kalabalıklara çalıyor. Son olarak, Nisan 2016 yılında yayınlanan yeni albüm III ile Berlinli grup, kaldığı yerden devam ediyor. Moderat grubunun bir üçleme olarak tanımladığı zincirin son halkası olan III, şimdiden yılın en iyi albümlerinden biri olarak gösteriliyor.

Yeni albüm III’nin ardından hayranları tarafından Türkiye’ye gelmesi sabırsızlıkla beklenen Moderat, 11 Kasım tarihinde Zorlu PSM Ana Tiyatro sahnesinde hiç şüphesiz ki unutulmayacak bir performans sergileyecek. Dinleyenleri uzun süre etkisinden çıkarmayacak bu konserin biletleri ise çok yakında satışa çıkacak!