Mount & Blade

TaleWorlds Entertainment’ın efsane Orta Çağ simülasyonu M&B: Warband’i hâlâ oynamadıysanız bu büyük indirimi kaçırmayın!

Taleworlds Entertainment’ın milyonları kendine bağlayan Orta Çağ simülasyonu M&B: Warband hafta boyunca Steam’de %75 indirimde olacak. Üstelik ana oyunun yanında eklentiler de kampanya kapsamında yer alıyor. Oldukça beğenilen ve oyunu bambaşka bir havaya büründüren Napoleonic Wars, Viking Conquest, With Fire & Sword gibi eklentiler de Steam’dan uygun fiyatlara satın alabilirsiniz.

Mount & Blade Kampanyası

Oyuncuların büyük beğenisini kazanarak efsaneleşen Warband, Steam’de 42 binden fazla oyuncudan “Büyük Çoğunlukla Olumlu” oyu almayı başardı. Böylece Steam’de en çok oynanan oyunlar arasına girdi. Oyun yakın zamanda PC Gamer’ın “Gelmiş Geçmiş En İyi 100 PC Oyunu” listesinde 30. sırada kendine yer buldu. M&B: Warband, bugüne kadar 6 milyondan fazla kopya satmayı başardı. Şimdi bu oyuna daha uygun fiyatlarla sahip olmanız mümkün!

26 Ağustos Cuma günü 20.00’a kadar geçerli kampanya kapsamında %75 indirimle alabileceğiniz oyunlar şunlar:

  • Mount & Blade: Warband
  • M&B: Napoleonic Wars
  • M&B: Warband – Viking Conquest Reforged Edition
  • M&B: With Fire & Sword
  • Mount & Blade
  • Mount & Blade Full Collection

Steam’in “Hafta Ortası Çılgınlığı” kampanyasından yararlanmak için http://store.steampowered.com/sale/mountandblade/ adresiniz ziyaret edin. Eğer ülkemizden çıkan bu oyunu hâlâ oynamadıysanız tüm seriye sahip olmak adına bu muhteşem fırsatı kaçırmayın.