Son zamanların büyük ilgi gören dizilerinden Mr. Robot için merak uyandıran kısa bir tanıtım izleyicilerle paylaşıldı.

Amerika’da USA Network kanalında ekrana gelen dizi yayın hayatına geçtiğimiz yıl başladı. Ekran gelmesiyle birlikte büyük ilgi görmesi de uzun sürmedi. Geçtiğimiz senenin en çok konuşulan işlerinden biri oldu. Golden Globe Awards 2016 ile başarısına başarı kattı. Üç dalda aday gösterilen Mr. Robot “En İyi Drama Dizisi” ve “Dizi, Mini Dizi, TV Filminde En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu” kategorilerinde ödüle layık görüldü. Bu sayede kısa sürede dizinin ismini duymayan kalmadı.

Rami Malek, Christian Slater, Portia Doubleday, Martin Wallström, Christian Slater, Stephanie Corneliussen, Michael Cristofer ve Grace Gummer gibi gibi isimlerin rol aldığı dizi ikinci sezonuyla yaz aylarında ekrana dönecek. Hikayenin ne yönde ilerleyeceği, karakterlerin başına gelecekler merakla bekleniyor. Sonunda yeni bölümler için kısa bir tanıtım paylaşıldı. Burada ana karakterimiz olan Elliot’un sözleri özellikle dikkat çekiyor.

“Hep birlikte dünyayı ve geleceği değiştirebiliriz. Bizi durdurmak için yapabilecekleri hiçbir şey yok.”

Bunun yanı sıra tanıtımda kişisel olarak oldukça güçlü olduğumuza, istediğimiz değişimi başlatacak şeyler yapılabileceğine, bu yüzden bir an önce harekete geçmemiz gerektiğine dair net mesajlar yer alıyor.

Şimdilik Mr. Robot’un ikinci sezonuna tam olarak ne zaman kavuşacağımız belli değil. Sevilen yapımın bölümleri ülkemizde Digiturk’ün Dizimax Vice kanalında ekrana gelecek.