Mr. Robot 3. Sezon

Mr. Robot’un tartışmasız başarısından sonra USA Network’un üçüncü sezon için onay vereceği konuşuluyordu ama bugüne kadar resmi bir açıklama gelmemişti. O resmi açıklama bugün geldi ve Mr. Robot 3. Sezon onayını aldı.

Konuyla ilgili olarak da dizinin yaratıcısı Sam Esmail, üçüncü sezonun 2017 yılı içinde yayımlanacağını hatta mümkünse 2. sezon ve 3. sezon arasındaki boşluğu daha uzun tutarak dizinin yaz döneminde yayımlanacabileceğini belirtti.

Amerika’da USA Network kanalında yayımlanan Mr. Robot dizisinin oyuncu kadrosunda Rami Malek, Christian Slater, Portia Doubleday, Martin Wallström, Christian Slater, Stephanie Corneliussen, Michael Cristofer ve Grace Gummer isimler yer alıyor.

2015 yılında yayın hayatına USA Network kanalında ekranlara gelen dizi büyük bir ilgi görmüş ve olumlu yorumlar almıştı. Aynı şekilde de ilk sezonun ardından dizi en çok konuşulan işlerden biri olmayı başardı. Golden Globe Awards 2016 ile başarısına başarı kattı. Üç dalda aday gösterilen Mr. Robot “En İyi Drama Dizisi” ve “Dizi, Mini Dizi, TV Filminde En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu” kategorilerinde ödüle layık görüldü. Bu sayede kısa sürede dizinin ismini duymayan kalmadı.

Bu kadar başarının ardından da Mr.Robot 2017 yılı içinde üçüncü sezonuyla ekranlarda olacak.