Online seç – izle platformu Netflix’in sevilen dizisi Narcos için uzun bir tanıtım izleyicilerin beğenisine sunuldu.

Önce Amerika’da hizmet vermeye başlayan Netflix giderek farklı ülkelere doğru yayılmaya başlamıştı. Ardından ocak ayında dünya genelinde kullanılabilir hale geldi. İzleyicilerin ne seyredeceğine o an karar vermesine olanak sağlayan platform aynı zamanda kendi dizi ve filmlerini de üretiyor. Bunlar arasında Narcos, House of Cards, Daredevil, Unbreakable Kimmy Schmidt, Orange is the New Black, Jessica Jones gibi yapımlar ilgi çekiyor.

Narcos’un Konusu Ne?

Carlo Bernard, Chris Brancato ve Doug Miro’nun birlikte yarattığı Narcos hikayesine 80li yıllarda başladı. Birçoklarımızın uyuşturucu kaynaklı olarak adını haberlerde, belgesellerde duyduğu Pablo Escobar’ın hayatını konu ediyor. Kolombiyalı olan bu adam kokainin kralı ismiyle de anılıyordu. DEA ya da Türkçe ismiyle Uyuşturucuyla Mücadele Ekibi’nden iki ajan bu büyük suçlunun peşine düşüyordu. Hem izleyicilerin hem de eleştirmenlerin çok beğendiği bu yapım Golden Globe, Satellite ve BAFTA Ödülleri’nde adaylık bile kazanabildi.

Başrollerini Wagner Moura, Pedro Pascal, Manolo Cardona, Boyd Holbrook, Stephanie Sigman gibi isimlerin paylaştığı Narcos eylül ayında ekranlara dönecek. Pablo Escobar’ın kaçak hayatını konu edecek. Onun emniyet güçleri tarafından ele geçirilmesiyle hem ikinci sezon hem de dizi son bulacak.

Merakla beklenen bu yeni bölümler 2 Eylül’den itibaren Netflix üzerinden yayımlanacak. İkinci sezon Netflix’in hizmet verdiği her ülkede seyredilebilir olacak.