Sevilen oyuncu Olivia Munn, X-Men: Apocalypse filminde canlandırdığı Psylocke karakteriyle X-Men dünyasına dahil oldu. Ancak Munn, Apocalypse’in son X-Men işi olmasını istemiyor. Aksine içinde Deadpool’un da yer alacağı bir X-Force uyarlamasının hayalini kuruyor.

Başarılı oyuncu geçtiğimiz günlerde USA Today’e konuştu. Kendisine yöneltilen soru üzerine “Bu yapması oldukça havalı bir iş olurdu. Ryan Reynolds’un Deadpool ile içten bir başarı elde etti. Bu yüzden onun adına çok heyecanlıyım. Deadpool’u ve diğer X-Men karakterlerini bir X-Force filmi için bir araya gelirken görmek de çok güzel olurdu. Bence tüm hikaye akışı tam olarak bu yöne doğru ilerliyor. Herkes bir araya geliyor. Artık kahramanlar tek başına uğraşmıyor. Hepimiz bir araya gelip tek bir film oluşturuyoruz.” şeklinde konuştu.

Bilmeyenler için kısaca bahsetmek gerekirse, çizgi romanlarda Psylocke, Deadpool ile X-Force ekibinin bir üyesi olarak yan yana geliyor. Birlikte mücadele veriyorlar. Bu ekip Charles Xavier’in yarattığı X-Men ekibinden daha vahşi bir tavra sahip olmasıyla biliniyor. Ekip mutant türünü korumak için çaba harcıyor.

2013 senesinde Kick-Ass 2 ile tanınan Jeff Wadlow’un bu konuda çalışmalara başladığı haberleri yapılmış ancak iddiaların arkası gelmemişti. 20th Fox Studios New Mutants ve Gambit gibi yeni mutantların hikayelerini beyaz perdeye taşımaya hazırlanıyor ancak prodüksiyonda gecikmeler yaşanıyor.

Olivia Munn’un Deadpool ve X-Forcelu hayallerinin ileride gerçek olup olmayacağını bekleyip göreceğiz.