Bandai Namco Entertainment, One Piece’in Yeni Oyununun Haziranda Batılı Oyuncularla Buluşacağını Duyurdu.

Bandai Namco Entertainment Europe, yeni oyunları One Piece: Burning Blood için İngilizce altyazılı videolarını yayımlamaya başladı. Geçtiğimiz hafta Japon oyuncular için yayımlanan One Piece’in Güzelleri adıyla yayımlanan videoyla aynı formatta olan bu görselde, oyunla ilgili bir çok bilgiye ulaşıyoruz.

Yeni oyunumuz, 3 Haziran tarihinde Avrupa’da satışa sunulacak! PlayStation 4, PlayStation Vita, Xbox One platformlarına ek olarak, PC platformunda da oynanabilir olacak. PC versiyonu Steam üzerinden satışa sunulacak olup, çıkış tarihi Haziran olsa da, Steam satışı için henüz net bir tarih verilmedi.

Videodan öğrendiğimiz üzere, oyunun Avrupa satışında ön satış seçeneğinin yanında özel versiyon da olacak. Ön satış yapan oyuncular oyunla birlikte özel metal kapağa sahip olmanın yanında Afro Luffy, Kung Fu Luffy ve Luffy Gear 4’ü oynanabilir karakterler arasına ekleyecek. Amerika’da ise, ön satışla birlkte Luffy Gear 4’ün yanında 2 tane sürpriz karakteri oynanabilir karakterler arasına ekleyebilecek.

Oyunun Marineford Edition da yayımlanacak. Avrupa’da Marineford Edition’ını alan oyuncular, oyunla birlikte Whitebeard’ın 2 adet figürüne ve mezarına sahip olacak. Buna ek olarak, oyunun çizim kitabına da erişebilecekler. Ancak, bu versiyon sadece oyunun PS4 ve Xbox One sürümlerinde oynanabilir olacak. Amerika versiyonunda ise oyun Collector’s Edition olarak yayımlanacak. Avrupa’da yayımlanan Marineford Edition ile aynı özelliklerdeki bu sürüme ise sadece PS4 versiyonunun satışlarında erişilebilir olacak.

One Piece Burning Blood

One Piece: Burning Blood’da Luffy, Doflamingo, Fujitora, Law, Bartolomeo, Brook, Chopper, X. Drake, Enel, Crocodile, Ace, Sabo, Kuzan, Smoker, Captain Kid, Zoro, Sanji, Usopp ve Franky’nin oynanabilir olacağı doğrulandı. Ayrıca, oyun İngilizce, Fransızca, İtalyanca ve Almanca’nın yanında, İspanyolca, Rusça, Lehçe, Portekizce, Korece ve Japonca dillerinde oynanabilir olacak.