Absolver

Eski Ubisoft çalışanlarının bir araya gelerek kurduğu bağımsız oyun şirketi Sloclap, yeni oyunları Absolver’ı resmi olarak duyurdu. Absolver ile dövüş sanatlarını, online oyun deneyimi ile birleştireceğiz.

Devolver Digital tarafından yayımlanacak olan yeni oyunumuz tam olarak “online dövüş RPG” türü olarak tanımlanıyor. Oyunun duyurusuyla birlikte ilk tanıtıcı videosu da yayımlandı. Gerek çizimler, gerekse de tasarım açısından gerçekten etkileyici gözüküyor.

Yeni Online RPG-Dövüş oyunumuzda oyuncular ,Absolver ekibine katılmak amacıyla savaşacak. Kutsal yeminle kendilerini bağlayan her oyuncu yüzünü ümit vaat ettikleri anlamına gelen bir maskeyle kapatacak. Adal İmparatorluğu’nun yöneticisi konumunda olan bu elit dövüşçü birliği de, imparatorlukta ilerleyen ve birbirleriyle dövüşen adayları izleyecekler. Bu süreçte de oyuncular yeni yetenekler, dövüş stilleri, silah ve zırhlar elde ederek hem kendilerini geliştirecekler hem de Abolsver ekibine katılmak için mücadele edecekler.

Basit bir ifadeyle, kendimizi sakladığımız maske altından bizi izleyen üst düzey üyelere yeteneğimizi kanıtlayacak ve bu elit dövüş birliğinin bir üyesi olacağız. Oyunda açıklandığı kadarıyla herhangi bir şekilde ateşli silah olmayacak. Bunun yerine yakın dövüş tarzları, kılıç savaşları olacak.

Konusuyla ilginç bir hava yakalayan Absolver’ın PlayStation 4, PC ve Xbox One platformlarında gelecek yıl yayımlanması bekleniyor.