Ocak ayından itibaren dünya genelinde hizmet vermeye başlayan Netflix’te yayınlanan ve büyük ilgi gören Orange is the New Black yakın zamanda geri dönecek. Sevilen dizinin yeni bölümleri için uzun bir tanıtım izleyicilerle paylaşıldı.

2013 senesinde yayımlanmaya başlayan dizi Piper Kerman’ın gerçeklere dayanan hayat hikayesinden televizyona uyarlandı. Orange is the New Black’i Jenji Kohen yarattı. Dizideyse Taylor Schilling, Laura Prepon, Kate Mulgrew, Natasha Lyonne, Michael J. Harney, Michelle Hurst, Uzo Aduba ve Danielle Brooks gibi başarılı isimler rol alıyor.

Paylaşılan bu iki buçuk dakikalık fragmanda hapishanedeki kimsenin güvende olmadığını görüyoruz. Geçtiğimiz sezonda sevdiğimiz karakterlerin kaldığı Litchfield Hapishanesi özel bir şirkete satılmıştı. Bu özelleştirmenin sonucunda firma hapishaneden maksimum kazanç elde etmeye çabalıyor. Bu sebeple de hapishaneye olabildiğince daha fazla mahkum almaya çalışıyorlar. Hikayeye dahil olan yeni karakterler içerisini daha karmaşık ve yaşaması zor bir yere çeviriyor. Piper kendisine yeni düşmanlar ediniyor. Yeni sırlar gün yüzüne çıkıyor.

Orange is the New Black’in merakla beklenen dördüncü sezonu 17 Haziran Cuma günü Netflix üzerinden izleyicilerle paylaşılacak.