Outcast

The Walking Dead’in yaratıcısı Robert Kirkman’ın Outcast isimli çizgi romanından uyarlanan aynı isimli yeni dizisi karşımızda.

3 Haziran’da resmi olarak Cinemax’ta yayın hayatına başlayacak olan yeni dizinin pilot bölümü HBO ve Cinemax tarafından YouTube, Facebook ve dizinin orijinal web sayfasında paylaşıldı. Ancak ufak bir sorun var. Yayına açılan bu bölüm sadece Amerika’da yaşayanlar için izlenebilir olacak. Dünya’nın geri kalanı 3 Haziran tarihini beklemek zorunda.

Outcast dizisi Amerika’da Cinemax, ülkemizdeyse FX kanalında ekrana gelecek. Burada maceralarını yakından takip edeceğimiz ana kahramanımız çizgi romanlarda olduğu gibi Kyle Barnes olacak. Tüm hayatı boyunca karanlık ve kötü güçler tarafından ele geçirilmiş şekilde yaşayan Kyle, bu durumun nedenini araştırmaya karar verecek. Onun cevapları bulma isteğiyle birlikte asıl hikaye de başlayacak.

Kahramanımız Kyle Barnes karakterine Patrick Fugit hayat verecek. Dizide ayrıca Philip Glenister, Wrenn Schmidt, Gabriel Bateman, Scott Porter ve Miller Carbon gibi oyuncuları da izleme fırsatı elde edeceğiz.