Tracer’ın omzunun üstünden baktığı poz yüzünden zor anlar yaşayan Blizzard, forumlardaki heyecanlı ve uzun tartışmaların ardından yeni bir pozla karşımıza geldi.

Tracer

Eski Poz

Konuyu kısaca hatırlatırsak, Overwatch oyuncuları forumlarda ortalığı ayağa kaldırmış ve Tracer’ın pozunun aşırı seksi olduğunu ve bu karakteri bir cinsel obje haline getirdiğini söylemişti. Uzun bir tartışmanın ardından da Blizzard bir özür yazısı yayımlayarak ilgili poz üzerinde çalışacaklarını belirtmişti. Bir önceki haberin detaylarını buradan okuyabilirsiniz.

Şimdi de, Blizzard bu karakterin yeni pozunu yayımladı. Eh, bir öncekinin pozu ve vurguladıklarından sonra yenisinin de çok farklı olduğu söylenemez sanırım.

Sizin görüşleriniz neler bu konuda?

Tracer

Yeni Poz

Blizzard’ın yeni pozu yayımlamasının ardından doğal olarak ortalık karıştı. Bu pozla ilgili araştırma yapan reddit kullanıcısı MazInger-Z, nostaljik poster kızlarına ait bir poz olduğunu buldu. Poster kızı (pin-up girl) ve Tracer’ın pozunun karşılaştırmasını da aşağıda görebilirsiniz. Bu kadar tartışmadan sonra Blizzard’ın bu yeni tasarımı daha da fazla tartışa yaratacak gibi gözüküyor.

Tracer