Televizyonun sevilen işlerinden Person of Interest önümüzdeki ay son sezonuyla karşımıza çıkacak. Dizinin yeni bölümlerinden ilk tanıtım izleyicilerle paylaşıldı.

Amerika’da CBS kanalında ekrana gelen Person of Interest ünlü yapımcı J. J. Abrams’ın elinden çıkıyor. 2011 senesinde yayın hayatına başlayan yapımın bu yıl son bulacağı geçtiğimiz aylarda belli olmuştu. Ondan önce de beşinci sezonun sadece on üç bölümden oluşması dikkat çekmişti. Bu kısaltılmış yeni sezon dizinin iptal edileceğine dair ilk net gelişme olarak kabul edilmişti. Kanal uzun bir süre boyuncu bu iddiaları reddetti. PoI’nin akıbetine kesin olarak karar vermediklerini dile getirdi. Ancak beşinci sezonun bir türlü yayımlanmaması şüpheleri körüklemeye devam etti. Sonunda geçtiğimiz aylarda dizinin biteceği duyuruldu. Bu haber yapımın hayranları tarafından üzüntüyle karşılandı.

Jonathan Nolan tarafından yaratılan bu ilgi çekici yapımda Jim Caviezel, Michael Emerson, Kevin Chapman, Amy Acker ve Sarah Shahi gibi oyuncular rol alıyor.

Merakla beklenen Person of Interest yeni bölümleriyle Amerika’da  3 Mayıs’tan itibaren ekrana gelecek.