Pokémon avı

Pokémon çılgınlığı tüm hızıyla devam ediyor! Türkiye’de bir ilk olan Poke Party ile, Pokémon avı başlıyor.

Popüler alış-veriş merkezi Kanyon, son zamanların en gözde oyunu Pokémon GO ile misafirlerini Pokémon avına davet ediyor.

Akıllı telefonlarla oynayabildiğimiz ve bizlere gerçek dünya üzerinde pokémon yakalama imkanı sağlayan Pokémon GO’nun gerek Türkiye’de gerekse de dünya çapında yarattığı etki dalga dalga yayılırken, Kanyon, Türkiye’de ilk defa düzenlenecek olan bir etkinliğe imza atıyor.

Pokemon avına hazırlanın!

Son zamanların en trend oyunu olan “Pokémon GO” uygulaması ile 15 Temmuz Cuma günü tüm misafirlerini etkinlik alanında gerçekleşecek olan Pokémon Avı’na davet ediyor. Rhino Runner işbirliği ile Kanyon’un belli yerlerine, belli aralıklarla yerleştirilecek, Pokémon bulma ihtimalini 20 katına çıkaran Lure Module ile oyuncular hem keyifli vakit geçirecek hem de hediye kazanma fırsatını yakalayacaklar.

Facebook sayfasında yer alan gönderiyi 14 Temmuz tarihinden etkinlik saatine kadar kendi Facebook sayfasında paylaşan 10 kişi ve etkinlik sırasında #KanyonPokeParty hashtagini kullanarak Instagram’dan paylaşım yapan 10 kişinin sürpriz hediyeler kazanacağı bu etkinliği sakın kaçırmayın.

Etkinliğe katılım ücretsizdir.

Tarih: 15 Temmuz Cuma

Saat: 18.00-20.00

Yer: Kanyon Etkinlik Alanı