X-Men çizgi romanlarının sevilen kahramanları Psylocke ve Deadpool kısa bir Instagram videosu ile bir araya geldi. Bir anlamda Psylocke vs. Deadpool yaşanıyor.

Bilindiği üzere Deadpool, 12 Şubat‘ta vizyona girecek filmiyle karşımıza çıkacak. Elbette bu sene vizyona giren X-Men bağlantılı tek yapım o olmayacak. Bir de hepimizin merakla beklediği X-Men: Apocalypse filmi var. Daha önce Iron Man 2, Deliver Us from Evil , Magic Mike gibi yapımlarda izlediğimiz Olivia Munn bu filmde karşımıza Psylocke karakteriyle çıkacak.

Henüz Deadpool, X-Men filmlerine sıkı bağlarla bağlanmış değil. Bu yine de Wolverine, Deadpool gibi kahramanları bir arada görme isteğimize engel olmuyor. Bu durumun farkında olan Olivia Munn da Instagram üzerinden eğlenceli bir video paylaştı. Bu kısa videoda Munn, Psylocke karakterini canlandırmak için yaptığı sıkı çalışmayı ortaya koyuyor. Hem sağ hem de sol eliyle kılıç kullanmasıyla dikkat çekiyor. Son saniyelerde karşımıza Deadpool‘a hayat veren Ryan Reynolds çıkıyor. Elindeki şirin balonla Munn‘a hafifçe dokunuyor. Bu tepki karakterinin nüansını net bir şekilde yansıtmayı başarıyor. Hayranlar olarak bu videonun Deadpool ve Psylocke kostümleriyle çekilmesini dilemeden edemiyoruz…

Bu iki kahramanı beyaz perdede görmek istiyorsanız 12 Şubat‘ta Deadpool‘un 27 Mayıs‘ta da X-Men: Apocalypse‘in vizyona girdiğini hatırlatalım.

İşte Psylocke vs. Deadpool!

#Psylocke v. #Deadpool #xmen #apocalypse Right hand left hand sword play

Olivia Munn (@oliviamunn) tarafından paylaşılan bir video ()