Reverse Flash Özleyenlerin İmdadına Arrowverse Ortak Bölümü Yetişiyor

Arrow, The Flash, Legends of Tomorrow ve Supergirl’ün toplamda dört saatlik özel bölümler bir araya geleceği Earth-X hikayesinde sevdiğimiz bir kötü geri dönüyor!

Bildiğiniz gibi her sezon DC’nin televizyon dizileri ortak bölümlerde sayesinde buluşuyor. Bu sezonda ise Earth-X hikayesini izleme şansı elde edeceğiz. Önümüzdeki aylarda seyrebileceğimiz bu heyecan uyandıran bölümlerin çekimleri şimdiden başladı. Setten gelen fotoğraflar Earth-X’in kötülerinden birini daha ortaya çıkartıyor.

Earth-X Flash tanıdık bir yüz olacak! Supergirl’ün nazi versiyonu Overgirl gelirken bir de Reverse Flash yani Eobard Thawne yeniden aramıza geri dönecek!

Bildiğiniz gibi Reverse Flash, Earth-1’in kötüsüydü. Bu set fotoğraflarında kendisinin döneceği net bir şekilde doğrulanmış olsa da nasıl bir role sahip olduğunu henüz bilmiyoruz. Kendisini yine Eobard Thawne (ya da Harrison Wells) olarak mı göreceğiz, ilerleyen dönemlerde belli olacak. Ancak Reverse Flash’ı düşününce onun alternatif bir gerçekliğe geçme ihtimali olduğunu da unutmamak gerek. Bakalım nasıl olacak biz de bekleyip göreceğiz. Ortak bölümün ipuçlarıyla dolu posterini hemen aşağıda bulabilirsiniz.