AMC kanalında ekrana gelen The Walking Dead dizisiyle geniş bir hayran kitlesine kavuşan Norman Reedus şimdi de farklı bir programla izleyici karşısına çıkacak.

Ride with Norman Reedus projesine dair ilk haberler ekim ayında ortaya çıkmıştı. The Walking Dead dizisinde Daryl Dixon karakterini canlandıran oyuncunun bu sefer kendi programını sunacağı açıklanmıştı.

Türü belgesel seri olan bu yapımda Norman Reedus motosikletne atlayıp seyahate çıkacak. Dizide de devamlı motosiklet süren Reedus, şimdi de motorla gezerek program çekmiş olacak. Oyuncu her hafta farklı bir yere yolculuk yapacak, böylece değişik mekanları ziyaret edecek. Motosiklet dükkanlarına, dövmecilere, koleksiyonculara uğrayacak. Farklı yerlerden keyifli insanlarla yaptığı sohbeti yine AMC kanalında izleyici karşısına çıkartacak. Onun bu sezonki rotasında Florida, California, Kuzey Carolina, Nevada, Teksas ve Louisiana yer alıyor.

Left/Right Productions tarafından ekrana taşınan yapım The Walking Dead sevenler tarafından daha şimdiden merakla bekleniyor. Programın ilk bölümü merakla beklenen bir başka çizgi roman uyarlaması olan Preacher’ın yeni bölümünün hemen ardından12 Haziran’da izleyici karşısına çıkacak.