The Ring ya da bizlerin bildiği ismiyle Halka serisi sinemadaki macerasına devam ediyor. Serinin üçüncü filmi olan Rings (Halka 3) için Türkçe altyazılı bir fragman paylaşıldı.

Sizin de bildiğiniz gibi popüler kültürde önemli bir yer edinen The Ring filmi ilk olarak 2002 yılında karşımıza çıktı. Burada bir gazetecinin bulduğu gizemli kaseti araştırması konu ediliyordu. Enteresan bir şekilde görüntüleri izleyenler bir haftanın ardından ölüyordu. Tüm bunlara kasette yer alan Samara neden oluyordu. The Ring Two (Halka 2) filmi de 2005 senesinde vizyona girdi. Burada da ilk filmde yaşananlardan bir süre sonra kaset yeniden gün yüzüne çıkıyor ve karanlık kol gezmeye başlıyordu. Şimdi ikinci filmden tam 11 sene sonra devam filmi geliyor. Orijinal ismi Rings olan bu yapım ülkemizde Halka 3 olarak karşımıza çıkacak.

Samara Geri Dönüyor

Rings’in yönetmen koltuğunda bu sefer F. Javier Gutiérrez oturuyor. Yeni filmin senaryosunu da David Loucka, Jacob Aaron Estes ve Akiva Goldsman üçlüsü kaleme alıyor. Bu devam filminde Samara ve onu gün yüzüne çıkartan kasetin yol açtığı yeni sorunlara şahit olacağız. Malum kasetin bulunmasıyla birlikte kabus geri dönecek.

Çekimleri Amerika’da gerçekleştirilen Halka 3 aynı zamanda geniş bir oyuncu kadrosuna sahip. Bize hem nostalji hem de yeni bir hikaye vaat eden yapımda Laura Wiggins, Aimee Teegarden, Johnny Galecki, Lizzie Brocheré, Bonnie Morgan, Alex Roe, Zach Roerig ve Matilda Anna Ingrid Lutz gibi isimler rol alıyor.

Rings ya da Türkçe ismiyle Halka 3 ülkemizde 11 Kasım’da vizyona girecek.