Ailemizin biricik kahramanı Deadpool, yeryüzünün en güçlü kahramanları Avengers ile bir araya gelmek istiyor. Peki nasıl olacak bu iş?

Deadpool ve Avengers’ın bir arada olduğu bir film gerçekten harika olurdu. Bir yanda Deadpool, diğer yanda Iron Man konuşurken işler kaosa sürüklenirdi. Bunların ortasında ise tabii ki Captain America olurdu. Eh bir yandan da Wade Wilson’ın o alıştığımız tavırlarını Vision’a ya da Black Widow’a yaptığını düşünüyorum… Sadece hayali bile insanın sırıtmasına sebep oluyor.

Total Film için konuşan ünlü yıldız Ryan Reynolds, Deadpool ve Avengers filmi hakkında kısa bir açıklamada bulundu.

Harika ama bir o kadar da pahalı bir film olurdu. Iron Man’le oluşacak ağız dalaşını düşünebiliyor musun? İnanılmaz olurdu bu ya. Ancak herkesin tam anlamıyla performansını sergileyebilmesi için R dereceli bir film olmalı. Bu noktadan sonra da sadece durup cümbüşü izlemek kalır.

Marvel’ın çizgi roman evreninde Deadpool gerçekten de Avengers’a katılmayı başarmıştı. Steve Rogers’ın davetinin ardından Wade Wilson bu kahraman birliğinin bir üyesi haline gelmişti. Ancak, Marvel Sinematik Evreni’nde bu durum olur mu pek emin değilim. Yine de Deadpool ve Avengers filmi muazzam olurdu diye de düşünmeden edemedim.