SoulKing

Soulking, son güncellemesinde Hikaye Modu’na eklediği bölüm 5 ile birlikte kullanıcı tecrübelerini geliştirici özellikleri de oyun severlerin beğenisine sunuyor. Düzenlediği çekiliş etkinlikleri ile oyunu daha kolay ve eğlenceli hale getiren Soulking, oyuncularına hediyeler dağıtmaya da devam ediyor.

Güncelleme İle Neler Geliyor?

Netmarble, mobil RPG oyunu Soulking’de Hikaye Modu’na eklediği bölüm 5 ile beraber kullanıcı tecrübesini de geliştiren güncellemesini oyuncularıyla buluşturuyor. Son güncelleme şerefine düzenlenen çekiliş etkinlikleri ile oyunu daha keyifli hale getirecek. Hem mevcut hem de yeni oyuncuları için hediyeler sunuyor.

Oyun Hikaye Modu’nda yer alan bölüm 5’i saray içerisinde açarak, Kolezyum ve Lonca Baş Düşman Savaşı gibi zengin hikayelere dayanan çeşitli içerikler sunuyor.

SoulKing, yetenek önizleme özelliğini de geliştirererek, oyuncularına bir zindana veya dövüşe girmeden önce karakterlerinde bulunan yeteneklerini gösteriyor ve yetenek ve strateji tabanlı oynanışı güçlendiriyor. Bunların yanı sıra, önemli SoulKing kahramanlarının lider etkileri artarken, oyuncular istedikleri zaman Sonsuzluk Kulesi’nde tekrar savaşabiliyor.

Bir önceki güncellemesinde Lonca Baş Düşman Savaşı ile Limit Aşımı adlı yeni bir özellik ekleyen SoulKing, düzenli güncellemeler sayesinde hem mevcut hem de yeni oyuncuları için oyunun daha keyifli olacağını vaat ediyor.

SoulKing, ayrıca yeni güncellemesine özel düzenlediği 7 Günlük Konser etkinliği ile 15Eylül’e kadar giriş yapan tüm oyunculara hediyeler verecek. Bir diğer etkinlikte ise, Macera Modu’nu keşfeden oyunculara TP’yi iki katına çıkaran Enerjik Köpek hediye edilecek.

FunnyPaw tarafından geliştirilen SoulKing, oyun içi satın alma seçenekleriyle tüm dünyada Google Play ve App Store üzerinden ücretsiz olarak indirilebilir.