venom spider-man bağlantısı

Başrolünde Tom Hardy’nin yer alacağı Venom filmi Marvel Sinematik Evreni’ne dahil olacak mı, olmayacak mı tartışmaları devam ediyor. Bu süreçte Amy Pascal’ın açıklamaları hayranları umutlandırdı.

Hatırlayacağınız üzere çok kısa bir süre önce Venom’un Marvel Sinematik Evreni’nden bağımsız olacağı dile getirilmişti. Üstelik bu açıklama direkt olarak Marvel Stüdyoları’nın başındaki isimden, Kevin Feige’den gelmişti. Her ne kadar açıklamasında “şimdilik böyle bir plan yok” mesajı olsa da, umudumuz kırılmıştı. Sony’den Amy Pascal ise tam tersi açıklamalarla karşımızda. Öyle ki onun sözleri Kevin Feige’i bile şaşırttı.

FilmStarts tarafından gerçekleştirilen röportajda herkesin mesak ettiği soru bir kez daha gündeme geldi. Amy Pascal “Her iki film de (Spider-Man ve Venom) Peter Parker için yarattığımız dünyada geçecek. Farklı mekanlar kullanılıyor olabilir fakat her şey aynı dünya içinde yaşanacak. Dolayısıyla birbirleriyle bağlantılı olacaklar.” sözlerini sarf etti. Tom Holland’ın hayat verdiği Spider-Man’in Venom’da yer alma ihtimali sorulduğunda ise böyle bir ihtimalin olduğunu dile getirdi. Onun bu sözleri hemen yanında oturan Kevin Feige’i oldukça şaşırtırken, bizleri umutlandırdı. Bakalım bu işin sonu ne olacak?