Justin Lin yönetmenliğinde beyaz perdeye taşınan Star Trek Beyond filmi için tanıtım çalışmaları tam gaz devam ediyor. Şimdi de yeni görüntülerin yer aldığı heyecan dolu bir televizyon tanıtımı yayımlandı.

Bildiğiniz gibi Star Trek aslen 1966 ile 1969 yılları arasında izleyici karşısına çıkan bir diziydi. Bizler bu yapımı Uzay Yolu ismiyle biliyorduk. Daha sonra J.J. Abrams bu hikayeyi sinema perdesine taşıdı. Yaratılan gizem sebebiyle heyecan yaratan Star Trek Beyond filminiyse Simon Pegg, Doug Jung, Roberto Orci, John D. Payne ve Patrick McKay gibi isimler hep birlikte kaleme aldı.

Star Trek Beyond Son Zamanlarda Sıkça Gündeme Geldi

Beyond serinin üçüncü filmi olmasıyla dikkat çekiyor. Yapımın başrolünde yine Chris Pine’ı görüyoruz. Ona Simon Pegg, Zachary Quinto, Zoe Saldana, John Cho, Anton Yelchin, Karl Urban, Idris Elba gibi isimler eşlik ediyor. Onu bu sefer Krall isminde henüz detaylı bilgimizin olmadığı bir karaktere hayat verirken göreceğiz.

Senaryosu özellikle gizli tutulan Star Trek Beyond son zamanlarda adından sıkça söz ettirdi. Bunun nedeni başarılı bir tanıtım kampanyası ya da yaşanan bir skandal olmadı. Üzücü bir şekilde seride yer alan oyunculardan Anton Yelchin hayatını kaybetti. Genç oyuncu beklenmedik bir kazaya kurban gitti. Onun vefat haberi başta Star Trek ekibi olmak üzere tüm camiayı üzüntüye boğdu.

Birçok sebeple ilgi çeken Star Trek Beyond filminin ülkemizde 22 Temmuz’da gösterime girmesi bekleniyor.