Steam yaz indirimleri 2017 ne zaman

Her sene düzenlenen geleneksel yaz indirimlerini şimdiden beklemeye başladık. Peki Steam’in 2017 yılı yaz indirimi ne zaman başlıyor?

Steam’in indirimlerine artık alışmış olsak da, özel dönemlerde yaptığı devasa indirimleri hepimiz büyük bir heyecanla bekliyoruz. Bu özel dönemlerden biri de tabii ki yaz indirimleri! Okulların kapandığı, insanların ufak ufak tatil havasında girdiği şu dönemin tek eksiği Steam’in efsanevi indirimleri. Peki Steam yaz indirimleri 2017 ne zaman başlayacak? Ne zaman tüm paramızı oyunlara yatıracağız?

Henüz Valve tarafından resmi bir açıklama yapılmasa da indirimin tarihleri sızdırıldı. Sızdırılan bu bilgilere baktığımız zaman da merakla beklenen Steam yaz indiriminin 22 Haziran – 5 Temmuz tarihleri arasında olacağını öğreniyoruz. Geçen sene aynı indirim döneminin 23 Haziran’da başladığını da düşününce sızdırılan bu bilginin neredeyse doğru olduğuna eminim diyebilirim. Eh, 22 Haziran’a sadece birkaç gün kaldı ve şimdiden paranızı hazır edin derim. Bu yaz da oyuna doyacağız!