The CW Amerikan televizyonunda süper kahramanların yuvası olmaya devam ediyor. Bunlar arasında Arrow, The Flash ve Legends of Tomorrow yer alıyor. Bu diziler senede bir kez ortak bölümlerle bir araya geliyor. Supergirl’ün de bu kanala transfer olmasıyla hayranlar daha fazla ortak bölüm izlemeyi umuyor. Bu konudaki ilk müjdeli açıklama Stephen Amell’den geldi.

Sevilen oyuncu Philadelphia’da gerçekleştirilen Wizard World’a katıldı. Panele katılan hayranlardan biri Stephen Amell’e Supergirl ile Arrow’un bir araya gelme ihtimalini sordu. Amell bu soruyu “Bence artık dört akşam süren ortak bölümler maratonu göreceğiz. Ciddiyim. Bunu nasıl yapacağız, gerçekten bilmiyorum. Bu ulusal televizyon tarihinde görülmemiş bir şey olacak. Aynı baş yazara sahip dört dizi bir araya gelecek. Tabii Supergirl şimdilik farklı bir evrende ama bu sorunu düzeltebiliriz. Bunun için tek bir cümle yeterli olacaktır. Böylece her şey düzelir. Bu yüzden Oliver’ın bir noktada Supergirl ile tanışacağına inanıyorum.” şeklinde yanıtladı.

Bunun ardından oyuncuya Arrow’un bu dünyaya nasıl uyum sağlayacağı soruldu. Stephen Amell de “Benim görmek istediğim tek şey Supergirl’ün uçması ve John Diggle’ın buna tepkisi olacak. Hepimiz bunu istiyoruz. Ben hala Victor Garber ile bir sahnem olmadığı için kızgınım. Bu buluşma gerçekleştiğinde sorun kalmayacak.” cümlelerini sarf etti.

Görünen o ki çizgi roman sevenleri gelecek yayın döneminde keyif dolu bölümler bekliyor. DC televizyon dizilerini ne şekilde bir araya getirecek, hep birlikte bekleyip göreceğiz.