Yönetmenliğini Nicholas Stoller’in üstlendiği yeni animasyon film Storks için ilk tanıtım izleyicilerin beğenisine sunuldu.

Bu şirin filmin yapımcılığını Warner Animation Group üstleniyor. 2014 yılında The Lego Movie ile ciddi bir gişe başarısı elde eden Warner Bros. şimdi Storks isimli animasyonla yeniden şansını deniyor.

Storks’un resmi özeti şöyle: Leylekler bebekleri ailelerine teslim ediyor… en azından bir zamanlar öyleydi. Şimdi onlar dünya devi bir perakendeci. Junior, şirketin en başarılı teslimat leyleği… Yakın zamanda bir terfi almayı bekliyor. Ancak yanlışlıkla “bebek yapan makine”nin çalışmasına neden oluyor. Ortaya izin almadan üretilmiş çok tatlı bir kız çocuğu çıkıyor. Junior patronu bu durumu öğrenmeden bebeği bir aileye ulaştırmayı amaçlıyor. Ona bu planında şirkette çalışan tek insan olan Tulip yardım ediyor. İkisi çılgın bir maceraya atılıyor.

Bı keyifli yapımda Andy Samberg (“Cloudy with a Chance of Meatballs,” “Hotel Transylvania”), Kelsey Grammer (“Toy Story 2,” “The Simpsons”), Katie Crown (Cartoon Network’s “Clarence”), Keegan-Michael Key, Jordan Peele (Comedy Central’s “Key & Peele”) ve Danny Trejo (“The Book of Life”) gibi isimler seslendirme yapıyor.

Storks filmi Amerika’da 23 Eylül’de vizyona girecek. Animasyon yapımın Türk izleyicilerin karşısına ne zaman çıkacağı henüz bilinmiyor.