Seslendirme kadrosuyla ilgi uyandıran animasyon yapım Storks için yeni bir fragman izleyicilerin beğenisine sunuldu.

Yapımın orijinal seslendirme kadrosunda Andy Samberg (“Cloudy with a Chance of Meatballs,” “Hotel Transylvania”), Kelsey Grammer (“Toy Story 2,” “The Simpsons”), Katie Crown (Cartoon Network’s “Clarence”), Keegan-Michael Key, Jordan Peele (Comedy Central’s “Key & Peele”) ve Danny Trejo (“The Book of Life”) gibi isimler yer alıyor. Türkçe versiyonunda kimleri dinleyeğimiz henüz belli değil.

Projenin yapımcılığını Warner Bros. stüdyoları üstleniyor. Yönetmen koltuğundaysa Nicholas Stoller oturuyor. Warner Animation Group, Stork ile 2014 senesinde The Lego Movie ile elde ettiği gişe başarısını tekrar etmeyi umuyor.

Storks’un Konusu Ne?

Leylekler bebekleri ailelerine teslim ediyor… en azından bir zamanlar öyleydi. Şimdi onlar dünya devi bir perakendeci. Junior, şirketin en başarılı teslimat leyleği… Yakın zamanda bir terfi almayı bekliyor. Ancak yanlışlıkla “bebek yapan makine”nin çalışmasına neden oluyor. Ortaya izin almadan üretilmiş çok tatlı bir kız çocuğu çıkıyor. Junior patronu bu durumu öğrenmeden bebeği bir aileye ulaştırmayı amaçlıyor. Ona bu planında şirkette çalışan tek insan olan Tulip yardım ediyor. İkisi çılgın bir maceraya atılıyor.

Storks filmi Amerika’da 23 Eylül’de vizyona girecek. Animasyon yapımın Türk izleyicilerin karşısına ne zaman çıkacağı henüz bilinmiyor.