Suicide Squad Futbol Takımı

Fransa’da gerçekleştirilecek Euro 2016 futbol turnuvasına sayılı günler kalmışken, artık tüm takımların kadroları hemen hemen belli oldu.

İngiltere Milli Takımı’nın kadrosunun da Roy Hodgson tarafından belirlenmesinin ardından, Warner Bros.’un Birleşik Krallık bölümü bunu bir fırsat olarak gördü ve Suicide Squad’ı futbol takımı haline getirdi! Bu takımı da yayımladıkları video ile açıkladılar. Eh, gerçekten etkileyici bir 11 olmuş!

Suicide Squad’ın kadrosuna baktığımızda, kalede Killer Croc’u görüyoruz. Gerçekten güçlü bir seçim olmuş, başarıyla kaleyi koruyacaktır. Orta sahada ise Joker ve Harley Quinn bulunuyor. Beklenmedik ama bir o kadar da etkili olacağını düşündüğüm bir orta saha bizleri bekliyor. Kanatlarda da Katana ve Enchantress etkili seçimler olarak göze çarpıyor. Forvette ise tabii ki Deadshot var. Bulduğu pozisyonları (ve hatta bulamasa bile) büyük bir ustalıkla gole çevirecektir.

Defans hattında El Diablo ve Slipknot’un bek rollerine ek olarak ortada Rick Flag ve Captain Boomerang görev alacak. Defansif orta sahada ise Amanda Waller yer alacak. Burada biraz zayıf bir seçim olarak düşünülse de, Waller’ın bakış açısı ve oyunu okuyabilmesiyle fazlasıyla etkili olacaktır diye düşünüyorum.

Suicide Squad, şampiyonluğun en büyük adayı!