Merakla beklenen Suicide Squad filminden sadece Harley Quinn karakterine odaklanan bir tanıtım paylaşıldı.

DC çizgi romanlarından uyarlanan Suicide Squad bu yazın en fazla ilgi uyandıran yapımı oldu. Vizyona girmesine az bir süre kala tanıtım çalışmaları son hız devam ediyor. Yönetmenliğini David Ayer’in üstlendiği yapım yıldızlarla dolu bir oyuncu kadrosuna sahip. Margot Robbie, Jared Leto, Will Smith, Cara Delevingne, Jai Courtney, Joel Kinnaman, Adewale Akinnuoye-Agbaje, Karen Fukuhara, Jay Hernandez, Adam Beach ve Viola Davis… Sayarak bitmiyor diyebiliriz. Bu keyifli yapımda birçok sevilen çizgi roman kahramanı ilk kez beyaz perdeye taşınacak. Joker’i bu sefer Jared Leto canlandıracak. Harley Quinn, Deadshot, Enchantress, Rick Flagg ilk kez izleyeceğimiz karakterlerden sadece birkaçı… Bu karakterler arasında en fazla ilgi gören Harley Quinn desek, yanlış olmaz. Margot Robbie’nin hayat verdiği karakter daha çekimlerin ilk gününden bu yana ilginin merkezine oturdu. Durum böyle olunca deli dolu kötü kadınımız Harley Quinn için de ayrıca bir tanıtım paylaşıldı.

Suicide Squad’ın Konusu Ne?

Kötü olmak şahane! Dünya’nın en tehlikelilerini bir araya getirip bir ekip oluştur, onları en güçlü silahlarla donat ve onları yenilmesi imkansız bir düşmanın karşısına çıkart. Amanda Waller kaybedecek hiçbir şeyi olmayan bir grup insanı bir araya getirmek konusunda kararlı. Ancak ekip zaman içinde öğrenecek ki, başarılı olmak için değil kaybetmek için bir araya getirildiler. Bu durumda intihar timi denerken ölmeyi mi tercih edecek, yoksa her koyun kendi bacağında asılır mı diyecek?

Suicide Squad, ülkemizde 5 Ağustos’tan itibaren izleyici karşısına çıkacak. Filme dair heyecan uyandıran açıklamalar San Diego Comic Con 2016’da açıklanacak.