DC Comics‘in kötü adamlarını bir araya getiren Suicide Squad filmi için tanıtımlar son hız devam ediyor.

Bu yılın merakla beklenen filmlerinden biri de şüphesiz ki Suicide Squad. Türkçe ismi İntihar Timi olan hikaye DC çizgi romanlarından beyaz perdeye uyarlanıyor. Amanda Waller tarafından bir intihar görevine gönderilen isimler arasında Deadshot, Harley Quinn, Joker, Enchantress, Rick Flagg, Captain Boomerang, Katana, Killer Croc, El Diablo gibi isimleri görüyoruz.

DC Entertainment ile Warner Bros. Pictures ortaklığındaki bu projede Jared Leto, Will Smith, Margot Robbie, Cara Delevingne, Jai Courtney, Joel Kinnaman, Adewale Akinnuoye-Agbaje, Karen Fukuhara, Jay Hernandez, Adam Beach ve Viola Davis gibi yıldız oyuncular bir araya geliyor. Özellikle Jared Leto‘nun canlandıracağı Joker daha ilk günden bu yana büyük merak uyandırmayı başarmıştı. Paylaşılan tanıtımda da damgasını vuran Joker‘in meşhur kahkahası oluyor. Bizlere yine Queen‘in Bohemian Rhapsody şarkısı eşlik ediyor. Tanıtımda Rick Flagg, tüm bu anti-kahramanlara asıl meseleyi açıklıyor. Hep birlikte kendilerini öldürecek bir işe gideceklerini söylüyor. Tüm bu karakterleri içeri tıkan Batman‘in de filmde az da olsa görünmesi bekleniyor. En azından Suicide Squad‘ın çekimlerinden sızdırılan görüntüler bu yönde.

David Ayer‘in yazıp yönettiği Suicide Squad (İntihar Timi) 5 Ağustos 2016‘da beyaz perdede yerini alacak. Paylaşılan 16 saniye uzunluğundaki televizyon tanıtımını da hemen aşağıda bulabilirsiniz.