Üzerinden bir yıldan fazla zaman geçen Suicide Squad hala bizi meşgul etmeye devam ediyor. Özellikle de bu yeni Joker görseliyle!

Son zamanlarda Joker adını fazlasıyla sık duyduk. Eh, şimdi yine karşımızda. Suicide Squad filminde karşımıza gelen ve uzun bir süreden sonra yeniden sinematik evrende gördüğümüz Joker’in yeni bir sahnesi yayınlandı. Bu yeni fotoğrafta Joker’i Dr. Harleen Quinzel’e yaptığı işkenceler sırasında görme şansı elde ediyoruz. Eh, Harley Quinn’e dönüşümün hemen öncesi de desek pek yanlış olmaz. Bu yeni görseli aşağıda bulabilirsiniz.

Suicide Squad’ın Konusunu Hatırlayalım

Kötü olmak şahane! Dünya’nın en tehlikelilerini bir araya getirip bir ekip oluştur, onları en güçlü silahlarla donat ve onları yenilmesi imkansız bir düşmanın karşısına çıkart. Amanda Waller kaybedecek hiçbir şeyi olmayan bir grup insanı bir araya getirmek konusunda kararlı. Ancak ekip zaman içinde öğrenecek ki, başarılı olmak için değil kaybetmek için bir araya getirildiler. Bu durumda intihar timi denerken ölmeyi mi tercih edecek, yoksa her koyun kendi bacağında asılır mı diyecek?