DC Comics’in çizgi roman uyarlaması Suicide Squad yeni fragmanı ile karşımıza geliyor.

DC Comics film dünyasında hızlı bir şekilde ilerliyor ve gerçekten insanı heyecanlandırıyor. Daha Batman v Superman: Dawn of Justice ile alakalı düşüncelerimiz tam olarak oturmamışken ve heyecanımız hala geçmemişken, DC şimdi de Suicide Squad için yeni bir fragman yayımladı!

Geçtiğimiz yaz aylarında San Diego Comic Con’da ilk fragman yayımlanmış ve bizleri heyecan dalgası sarmıştı. Şimdi de Suicide Squad yeni fragmanı ile seyirci karşısına geldi. Hem de Bohemian Rhapsody eşliğinde!

Yeni fragmanla birlikte bir de film posteri yayımlandı! Anti-kahraman ekibimizin oluşturduğu şekli görünce, yeni posterde kuru kafa oluşturduklarını söylemek hiç de yanlış olmaz.

Suicide Squad

Suicide Squad, 5 Ağustos’ta seyirci karşısına geliyor.

Filmdeki yüzleri de hatırlayacak olursak; Deadshot rolünde Will Smith, Harley Quinn rolünde Margot Robbie, Enchantress rolünde Cara Delevinge, Killer Croc olarak Akinnuoye-Agbaje, Captain Boomerang rolünde Jai Courtney, Rick Flagg rolündeki Joel Kinnaman, Slipknot rolüyle Adam Beach, El Diablo rolüyle Jay Hernandez, Katana rolüyle Karen Fukuhara ve Amanda Waller‘ı oynayan Viola Davis karşımıza geliyor. Joker rolünde ise büyük heyecan dalgası yaratan Jared Leto ekranda bizlerle buluşacak.