Suicide Squad

Vizyona girmesine çok az bir zaman kala Suicide Squad filminden ilgi çekici bir fotoğraf izleyicilerin beğenisine sunuldu.

DC çizgi romanlarından uyarlanan bu yapım daha yaz başından beri büyük ilgi çekmeyi başarmıştı. Yönetmen koltuğunda David Ayer’in oturduğu Suicide Squad dopdolu oyuncu kadrosuyla da dikkat çekiyor. Margot Robbie, Jared Leto, Will Smith, Cara Delevingne, Jai Courtney, Joel Kinnaman, Adewale Akinnuoye-Agbaje, Karen Fukuhara, Jay Hernandez, Adam Beach ve Viola Davis gibi isimler önemli rollerde karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Hem şarkıcı hem oyuncu olan Leto, efsanevi karakter Joker karakterini devralıyor. Robbie ise ilk kez Harley Quinn’in beyaz perdeye taşınmasına vesile oluyor. Tabii filmde izleyeceğimiz kötüler onlarla sınırlı değil.

Harleen Quinzel ile Joker!

Sıkı bir tanıtım sürecinin ardından filmi izlememize oldukça kısa bir süre kaldı. Suicide Squad’ın en fazla ilgi uyandıran karakterleri Joker ile Harley Quinn desek sanırım yanlış olmaz. Jared Leto’nun nasıl bir Joker olacağı zaten uzun süredir merak ediliyor. Bunun yanında Margot Robbie’nin Harley Quinn’e hayat vermesi çekim sürecinde bile heyecan yaratmayı başarmıştı. Şimdi bu ikilinin birlikte yer aldığı bir fotoğraf paylaşıldı. Bu karedeki kıyafetler ve ortam göz önünde bulundurulunca, ikilinin tanışmasına şahit olduğumuz düşünülüyor. Harleen Quinzel, doktor önlüğüyle masanın bir ucunda yer alıyor. Ancak daha o zamandan itibaren Joker’in etkisine kapılmış gibi görünüyor.

Suicide Squad, ülkemizde 5 Ağustos’tan itibaren izleyici karşısına çıkacak.