Hepimizin artık merakla beklediği Suicide Squad filminden yeni görüntülerin yer aldığı kısa bir televizyon tanıtımı paylaşıldı.

DC çizgi romanlarından uyarlanan Suicide Squad için tanıtım çalışmaları tam gaz devam ediyor. Çizgi roman sevenlerin heyecanla beklediği yapım önümüzdeki ay vizyona girecek. Yönetmen koltuğunda David Ayer’in oturduğu bu yapımda Margot Robbie, Jared Leto, Will Smith, Cara Delevingne, Jai Courtney, Joel Kinnaman, Adewale Akinnuoye-Agbaje, Karen Fukuhara, Jay Hernandez, Adam Beach ve Viola Davis gibi oyuncuları izleme fırsatı yakalayacağız. Bu keyifli yapımda birçok sevilen çizgi roman kahramanı ilk kez beyaz perdeye taşınacak. Harley Quinn, Deadshot, Enchantress, Rick Flagg bunlardan sadece birkaçı… Herkesin favori kötü adamı olan Joker’eyse bu sefer şarkıcı ve oyuncu Jared Leto hayat verecek.

Suicide Squad’ın Konusu Ne?

Kötü olmak şahane! Dünya’nın en tehlikelilerini bir araya getirip bir ekip oluştur, onları en güçlü silahlarla donat ve onları yenilmesi imkansız bir düşmanın karşısına çıkart. Amanda Waller kaybedecek hiçbir şeyi olmayan bir grup insanı bir araya getirmek konusunda kararlı. Ancak ekip zaman içinde öğrenecek ki, başarılı olmak için değil kaybetmek için bir araya getirildiler. Bu durumda intihar timi denerken ölmeyi mi tercih edecek, yoksa her koyun kendi bacağında asılır mı diyecek?

Suicide Squad ya da Türkçe ismiyle Gerçek Kötüler filmi ülkemizde 5 Ağustos’tan itibaren izleyici karşısına çıkacak.