Suicide Squad

Yılın merakla beklenen işlerinden biri olan Suicide Squad’ın galası pazartesi günü New York’ta gerçekleşti.

DC çizgi romanlarından uyarlanan Suicide Squad yazın en çok ilgi çeken filmi olmayı daha vizyona girmeden başardı. Yapımcılığını Warner Bros.’un üstlendiği filmin yönetmen koltuğunda David Ayer oturuyor. Filmin ilgi çekmesindeki önemli faktörlerden biri de elbette zengin oyuncu kadrosu. Jared Leto efsanevi Joker karakterini devralırken, Margot Robbie karşımıza Harley Quinn olarak çıkıyor. Will Smith de Deadshot karakterini canlandırıyor. Tabii oyuncu kadrosu bu kadarla sınırlı değil. Cara Delevingne, Jai Courtney, Joel Kinnaman, Adewale Akinnuoye-Agbaje, Karen Fukuhara, Jay Hernandez, Adam Beach ve Viola Davis… Say say bitmez.

Suicide Squad’ın vizyona girmesine oldukça kısa bir zaman kaldı. Tanıtım çalışmaları tam gaz devam ediyor. Tanıtımlar ve yeni fotoğraflar geliyor. Bu sırada merakla beklenen filmin galası da 1 Ağustos Pazartesi akşamı gerçekleşti. Mekan olarak New York şehrindeki Beacon Theatre seçildi. Gala etkinliğine hem oyuncu kadrosundaki isimler hem de ünlü yıldızlar katılım gösterdi. Ortaya oldukça renkli görüntüler çıktı.

Suicide Squad’ın Konusunu Hatırlayalım

Kötü olmak şahane! Dünya’nın en tehlikelilerini bir araya getirip bir ekip oluştur, onları en güçlü silahlarla donat ve onları yenilmesi imkansız bir düşmanın karşısına çıkart. Amanda Waller kaybedecek hiçbir şeyi olmayan bir grup insanı bir araya getirmek konusunda kararlı. Ancak ekip zaman içinde öğrenecek ki, başarılı olmak için değil kaybetmek için bir araya getirildiler. Bu durumda intihar timi denerken ölmeyi mi tercih edecek, yoksa her koyun kendi bacağında asılır mı diyecek?

Suicide Squad, ülkemizde 12 Ağustos’ta vizyona girecek. Galadan renkli kareleri hemen aşağıda bulabilirsiniz.

Suicide Squad

Suicide Squad

Suicide Squad

Suicide Squad

Suicide Squad

Suicide Squad

Suicide Squad

Suicide Squad