tarkan yeni albümüyle dünya listelerinde

Tarkan’ın uzun bir süredir üzerinde titizlikle çalıştığı onuncu albümü 10, DMC etiketiyle 15 Haziran’da tüm müzik marketlerde yerini aldı.

Tarkan’ın sevenleri tarafından sabırsızlıkla beklenen yeni pop albümü 10, müzik marketlerle birlikte yalnızca fizy ve iTunes üzerinden satışa sunuldu. Megastar’ın yeni albümü 10, iTunes’un dünya genelindeki dijital sanatçı listesine 37. sıradan girerek İngiltere’den Azerbaycan’a uzanan birçok ülkede ilgiyle karşılandı.

Megastar Tarkan’ın, büyük bir heyecanla hazırladığı yeni pop albümü 10, kısa sürede başta İngiltere, Almanya, Fransa, Avusturya, Belçika, Hollanda, İsveç, Norveç Bulgaristan gibi birçok Avrupa ülkesinin yanı sıra Kırgızistan ve Katar’da da listelere üst sıralardan giriş yaptı. Bahreyn, Azerbaycan ve Özbekistan listelerinde 1 numarada olan 10 dünya çapında ses getirdi.

Tarkan Konserleri Başlıyor

Her yıl heyecanla beklenen ve her biri birbirinden coşkuyla geçen geleneksel Açıkhava konserleri ile Temmuz ayında müzikseverlerle buluşmaya hazırlanan Tarkan, 1-2-4-5-8 Temmuz tarihlerinde TARKAN fizy Konserleri’nde sevenleriyle hasret giderecek.