Amerika’da MTV kanalında ekrana gelen Teen Wolf dizisinin yakın zamanda izleyicilere elveda diyeceği ortaya çıktı.

Özellikle genç izleyiciler tarafından ilgi gören Teen Wolf, 2011 senesinde yayın hayatına başladı. Yakın zamanda da altıncı sezonuyla karşımıza gelecek. Dizinin hayranları yeni sezona dair gelişmeleri öğrenmek için San Diego Comic Con 2016’daki paneli dikkatle takip ediyordu. Bu panele başta Teen Wolf’un yaratıcısı Jeff Davis olmak üzere oyunculardan Tyler Posey, Holland Roden, Dylan Sprayberry, Cody Christian ve Khylin Rhambo gibi isimler katıldı. Kalabalık ekip hayranların sorularını yanıtladı.

Bu panel sırasında aynı zamanda üzücü bir haber de gün yüzüne çıktı. Teen Wolf’un altıncı sezonla birlikte biteceği duyuruldu. Final sezonu Amerika’da 20 Kasım’dan itibaren ekrana gelmeye başlayacak. 20 bölümden oluşan sezon sayesinde dizi 100. bölümüne ulaşacak. Bu önemli kilometre taşı aynı zamanda yapımın final bölümü olacak.

Dylan O’Brien’ın Diziye Döneceği Kesin

Bunun yanı sıra daha önce haberini yaptığımız üzere Stiles karakterine hayat veren Dylan O’Brien geri dönecek. Genç oyuncu The Maze Runner filminin çekimleri sırasında sette bir kaza geçirmişti. Ciddi şekilde yaralanmasının ardından çekimlere ara verilmişti. Bu sebeple O’Brien’in diziye devam etmeme ihtimali bulunuyordu. Ancak Jeff Davis, Stiles karakterinin altıncı sezonun önemli bir parçası olduğunu, diğer karakterlerin onun arkadaşlığa verdiği önemin yeni bölümlerde sınanacağını duyurmuştu. Bu sayede onu yeniden göreceğimiz de kesinlik kazanmıştı.

San Diego Comic Con 2016’da gösterilen tanıtımı sayfanın başında bulabilirsiniz.