İlk filmi vizyona girdiğinde hem izleyiciler hem de eleştirmenler tarafından pek sevilmeyen ve beğenilmeyen Teenage Mutant Ninja Turtles serisi devam ediyor. Yeni yapımın vizyona tarihi giderek yaklaşıyor.

Teenage Mutant Ninja Turtles 2 ya da tam ismiyle Teenage Mutant Ninja Turtles: Out of the Shadows filminde Michelangelo, Donatello, Leonardo ve Raphael yeniden bir araya geliyor. Onlara April O’Neil, Vern Fenwick ve sevilen kahraman Casey Jones yardım ediyor. Shredder hapishaneden kaçmasıyla birlikte dünyayı ele geçirme planları yapmaya başlıyor. Hepimizin favorileri olan Bebop ve Rocksteady de Teenage Mutant Ninja Turtles 2 ile hikayeye dahil oluyor.

Devam filminin yönetmen koltuğunda David Green oturuyor. Senaryoyu ise Josh Appelbaum ve André Nemec ikilisi birlikte kaleme aldı. Teenage Mutant Ninja Turtles 2’de Megan Fox, Will Arnett, Laura Linney, Stephen Amell, Tyler Perry, Noel Fisher, Jeremy Howard, Pete Ploszek, Alan Ritchson ve Brian Tee gibi isimler kamera karşını geçiyor. The CW kanalında ekrana gelen Arrow dizisiyle ünlenen Stephen Amell bu sefer karşımıza hokey maskeli kahramanımız Casey Jones rolünde çıkıyor. Hikayeye yeni bir nefes katmaya hazırlanıyor.

Daha iyi animasyon teknikleri, daha başarılı senaryo akışı ve sevilen karakterleri hikayeye dahil etmeyi vaat eden Teenage Mutant Ninja Turtles: Out of the Shadows sözünde durabilecek mi, merakla bekliyoruz.

Teenage Mutant Ninja Turtles 2 ülkemizde 23 Haziran Cuma günü vizyona girecek.