Tam ismi Teenage Mutant Ninja Turtles: Out of the Shadows olan film için Super Bowl‘a özel bir fragman paylaşıldı.

Yönetmenliğini Dave Green‘in üstlendiği bu yeni film 2014 yılında vizyona giren Teenage Mutant Ninja Turtles‘ın devamı niteliğini taşıyor. O zamanlar büyük eleştiriler alan, hayranlarınca pek de beğenilmeyen TMNT, bu sefer hikayeyi ve karakterleri biraz daha toparlayacak geri dönüş yapmaya hazırlanıyor. Animasyonda yapılan değişiklikler dolayısıyla da biraz ilerleme kaydedilmiş gibi görünüyor. Çekimleri New York şehrinde gerçekleştirilen devam filminde Megan Fox, Stephen Amell, Will Arnett, William Fichtner, Brian Tee, Tyler Perry, Brittany Ishibashi ve Laura Linney gibi isimler rol alıyor. Bu kadroda özellikle Stephen Amell dikkatleri üzerine çekiyor. Özellikle son zamanlarda The CW dizisi Arrow ile geniş bir hayran kitlesi elde etmeyi başaran oyuncu bu sefer Casey Jones karakterini canlandırıyor. Onun bu farklı kahramana ne şekilde hayat vereceği merak ediliyor.

İlk fragmanı önceye nazaran daha iyi tepkiler alan Teenage Mutant Ninja Turtles 2‘nin senaryosunu Josh Appelbaum ve André Nemec ikilisi birlikte kaleme aldı. Nickelodeon Movies‘in bu projesi ünlü yapımcı Michael Bay‘in elinden hayata geçirildi.

Merakla beklenen Teenage Mutant Ninja Turtles 2 filmi 3 Haziran‘da izleyicilerin karşısına çıkacak. Nasıl olacağına dair farklı görüşlerin bulunduğu bu devam filminin Super Bowl özel tanıtımını hemen aşağıda bulabilirsiniz.