The Division

Geçtiğimiz günlerde Ubisoft, düzenlediği basın konferasında The Division için yayımlanacak ek paketlerden bahsetmişti. Season Pass’e dahil edilecek olan bu ek paketler için herhangi bir çıkış tarihi verilmese de, Underground, Survival ve Last Stand isimlerinde 3 ek paket olacağı resmi olarak duyurulmuştu.

Oyunun geliştirici firması Massive Entertainment ise, Ubisoft’un bu açıklamasına ek olarak yeni bir açıklamada bulundu. Yayımlanacak olan bu ücretli ek paketlerin yanında, The Division düzenli olarak ücretsiz içerik genişlemeleriyle oyun deneyiminin güncel tutulacağı belirtildi.

Oyunun önümüzdeki hafta olan resmi çıkışının ardından ilk ücretsiz içerik Nisan ayında oyuncularla buluşacak. Versiyon 1.1 olarak karşımıza çıkacak olan bu güncelleme bizlere Incursion (İstila) modunu sunacak. Yüksek seviye oyunculara hitap edecek olan bu mod, oyunculara güçlü silah ve ekipman vaatlerinde bulunuyor.

İkinci planlan ücretsiz içerik ise Mayıs ayında yayımlanacak. Versiyon 1.2 olarak karşımıza gelen bu içerik paketi de Conflict (Çatışma) adıyla oyuncularla buluşacak. Bu içerik pkaeti de oyunun Dark Zone PvP moduna yenilikler getirecek.

Duyurusu yapılan bu ücretsiz içeriklere ek olarak, Massive Entertainment düzenli olarak oyunu güncelleyecek ve oyunculara gerek günlük gerekse de haftalık görevler sunacak.