DC çizgi romanlarından uyarlanan The Flash yeni bölümleriyle ekrana gelmeye hazırlanıyor. Sevilen dizi için yeni bir üçüncü sezon tanıtımı paylaşıldı.

The CW kanalında ekrana gelen yapımın başrolünde Grant Gustin yer alıyor. Onunla birlikte Candice Patton, Danielle Panabaker, Carlos Valdes, Tom Cavanagh, Keiynan Lonsdale, John Wesley Shipp ve Jesse L. Martin gibi oyuncuları da izleme fırsatı yakalıyoruz. Üçüncü sezonda The Vampire Diaries ile tanınan Todd Lasance da diziye katılıyor. The Rival karakteriyle hikayeye dahil oluyor.

Üçüncü Sezonda Neler Olacak?

İkinci sezon finalinde Barry Allen sinirine yenik düşüyor ve Zoom’un oyununa oynuyordu. Zoom’un paralel evrenleri yok etme isteğine engel olmak istiyor ve başarılı oluyordu. Rakibini yendikten sonra da kendisi için ciddi bir karar alarak geçmişe dönüyor, annesini kurtarıyordu. Onun aldığı bu karar dünyayı baştan aşağı değiştirecek. Çizgi romanlarda Flashpoint olarak anılan hikaye akışını başlatacak. Annesinin hayatta kalmasıyla birlikte hem Central City hem de tanıdığı insanlar değişecek. Yakın dostları onu bir yabancı gibi görmeye başlayacak. Tabii bu durumdan tek etkilenen The Flash dizisi olmayacak. Flashpoint’in sonuçlarını Arrow ve DC’s Legends of Tomorrow’da da göreceğiz. Bu dizilerin şimdiye kadar paylaşılan fragmanlarında bu konuya dair bir ipucu yer almıyordu.

The Flash’ın üçüncü sezonundan paylaşılan kısa tanıtımı haberin başlangıcında bulabilirsiniz. Yeni bölümler Amerika’da 4 Ekim’den itibaren ekrana gelecek.